Kontakt oss

Vi ønsker at du som kunde alltid er fornøyd med våre produkter og leveranser. Skulle du ha spørsmål angående produkter eller montering er det bare å ta kontakt! Vi skal hjelpe deg så godt vi kan! 
 


Harald Løken
Teknisk salg og support

66 81 38 68    

harald.loken@nortronic.no

 

Dani Andersen

Teknisk Salg

66 82 22 70

dani.andersen@nortronic.no

 

Morten Mellbye

Salgssjef

90 02 78 70   

morten.mellbye@nortronic.no

 

Anders B. Bjørnsen

Salgskonsulent / Teknisk utesalg

984 527 62

anders.bjornsen@nortronic.no


Kristoffer Fløgstad

Teknisk salg og support  

66 82 22 72    

kristoffer.flogstad@nortronic.no

 

Mette Isaksen

Prosjektsalg

46 83 80 12  

mette.isaksen@nortronic.no

 

 

 

Gry Kleven

KAM 

48 04 26 50    

gry.kleven@nortronic.no

 

Frode Martinsen

KAM 

40 00 30 18  

frode.martinsen@nortronic.no

 

Ola Oustad

Retail Manager

97 77 06 30

ola.oustad@nortronic.no

 
Rune Vidar Nordum
Daglig Leder
90 85 08 16

 

Kitty Marie Folsland

Markedssjef

66 81 38 63

kitty.folsland@nortronic.no

 

Espen Nordum

Master Data Manager  

66 82 22 73    

espen.nordum@nortronic.no

 

Mai-Lis Nordum

Administrasjon 

66 81 38 62   

mai-lis.nordum@nortronic.no

 

Thor Alexander Fjellstad

Lager / Logistikk

66 82 22 71

lager@nortronic.no

 

Kathrine Strømsnes

Grafisk Designer  

66 82 22 79    

kathrine.stromsnes@nortronic.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.