Kontakt oss

Vi ønsker at du som kunde alltid er fornøyd med våre produkter og leveranser. Skulle du ha spørsmål angående produkter eller montering er det bare å ta kontakt! Vi skal hjelpe deg så godt vi kan! Telefon 66 81 38 60 eller post@nortronic.no
 

 

Espen Gravli

Teknisk salg og support

66 81 38 68 

espen.gravli@nortronic.no

 

Jim Larsen

Teknisk salg og support

66 81 38 65

jim.larsen@nortronic.no


Kristoffer Fløgstad

Prosjektsalg  

66 82 22 72    

kristoffer.flogstad@nortronic.no

 

Mette Isaksen

Prosjektsalg

46 83 80 12  

mette.isaksen@nortronic.no

 

 

 

Dani Andersen

Teknisk salg

66 82 22 70

dani.andersen@nortronic.no

 

Martin Teigen

Teknisk Salg

48 86 97 96

martin.teigen@nortronic.no

 

Gry Kleven

KAM 

48 04 26 50    

gry.kleven@nortronic.no

 

Frode Martinsen

KAM 

40 00 30 18  

frode.martinsen@nortronic.no

 

Ola Oustad

Retail Manager

97 77 06 30

ola.oustad@nortronic.no

 
Rune Vidar Nordum
Daglig Leder

 

Kitty Marie Folsland

Markedssjef

66 81 38 63

kitty.folsland@nortronic.no

 

Espen Nordum

Master Data Manager  

66 82 22 73    

espen.nordum@nortronic.no

 

Mai-Lis Nordum

Administrasjon 

66 81 38 62   

mai-lis.nordum@nortronic.no

 

Thor Alexander Fjellstad

Lager / Logistikk

 

Kathrine Strømsnes

Grafisk Designer  

66 82 22 79    

kathrine.stromsnes@nortronic.no

Besøksadresse og Postadresse

Besøk: Ormerudveien 129, 1410 Kolbotn.  Post: Postboks 287, 1411 Kolbotn
 

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.