Kontakt oss på 66 81 38 60 eller post@nortronic.no

Vi ønsker at du som kunde alltid er fornøyd med våre produkter og leveranser. Har du spørsmål angående produkter eller montering er det bare å ta kontakt! Våre fagfolk har mye erfaring og kunnskap, og hjelper deg gjerne. Vi er alltid tilgjengelige på telefon - og du får svar der og da, eller eventuelt på e-post så snart det lar seg gjøre.   
 

 

Tom Kristian Isdahl Mentzoni

Teknisk salg og support

66 81 38 60

direkte 66 81 38 68

tom.mentzoni@nortronic.no

 

Henrik Emanuelsen Solli

Teknisk salg og support

66 81 38 60

direkte 930 187 47

henrik.solli@nortronic.no

 

 

Jim Larsen

Teknisk salg og support

66 81 38 60

direkte 66 81 38 65

jim.larsen@nortronic.no

 

Dani Andersen

Teknisk salg

66 81 38 60

direkte 66 82 22 70

dani.andersen@nortronic.no


Kristoffer Fløgstad

Prosjektsalg  

66 82 22 72    

kristoffer.flogstad@nortronic.no

 

Mette Isaksen

Prosjektsalg

46 83 80 12  

mette.isaksen@nortronic.no

 

 

 

Martin Teigen

Teknisk Salg

48 86 97 96

martin.teigen@nortronic.no

 

Frode Martinsen

KAM faghandel/grossist

40 00 30 18  

frode.martinsen@nortronic.no

 

Gry Kleven

KAM faghandel

48 04 26 50    

gry.kleven@nortronic.no

 

Ola Oustad

Retail Manager

97 77 06 30

ola.oustad@nortronic.no

 
Rune Vidar Nordum
Daglig Leder

 

Kitty Marie Folsland

Markedssjef

66 81 38 63

kitty.folsland@nortronic.no

 

Espen Nordum

Master Data Manager  

66 82 22 73    

espen.nordum@nortronic.no

 

Mai-Lis Nordum

Administrasjon / Kundeservice

66 81 38 62   

mai-lis.nordum@nortronic.no

 

Thor Alexander Fjellstad

Lager / Logistikk

 

Kathrine Strømsnes

Grafisk Designer  

kathrine.stromsnes@nortronic.no

Besøksadresse og Postadresse

Besøk: Ormerudveien 129, 1410 Kolbotn.  Post: Postboks 287, 1411 Kolbotn