22176666-B
Alt. varenr
22176666-B
Lagerstatus:
Du blir nå videresendt til Vipps for betaling...
Alternativer
DALI 4 Net
DALI-2
Varenr
Alt. varenr
Tilbehør
DALI-2 PS12 100mA 9-16V DC
Strømforsyning - DALI-2 sertifisert
Varenr
24033444-12VDO
24033444-12VDO
DALI-2 PS24 100mA 24-48V DC
DALI-2 PS 250mA DIN skinne
DALI-2 PS2 med strekkavlaster 220mA
Beskrivelse
Teknisk info
DALI 4 Net er en sentral styremodul til 4 DALI linjer.
Input 24V DC. Bruk gjerne strømforsyng 24166012-24HS
Uavhengig styring av opptil 256 DALI ballaster.
Konfigurasjon via Ethernet og DALI cockpit software.
Modbus TCP tilgang (styring & visualisering).
Multimaster kompatibel: flere DALI styreenheter (input enheter og sensor) per DALI linje.
DALI-2 sertifisert
DIN skinne montert.
Mål: 98 x 17 x 56 mm.